کرکره ضد سرقت

 

همانطور که در مطالب پیشین اشاره کردیم بهترین راه برای بالا بردن امنیت و ایمن کردن منزل یا مغازه تان استفاده از کرکره ضد سرقت برای درب های مکان مورد نظرتان است اما بر خلاف باور عموم مردم که میپندارند تمام کرکره ها ضد سرقت هستند اینطور نیست، چرا که کرکره های ضد سرقت دارای ویژگی ها و برتری هایی نسبت به بقیه کرکره ها هستند که برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر از این ویژگی ها به اینجا کلیک کنید. درسته که  یک کرکره برقی معمولی، امنیت فروشگاه شما را بالا می برد، اما با نصب کرکره ضدسرقت دیگر خیالتان از سرقت و نا امنی های این چنینی راحت می شود.
یکی از راهکارهایی که ما برای بالا بردن امینت فروشگاهتان به شما پیشنهاد میکنیم خرید تیغه ضد سرقت و نسوز می باشد چرا که بعضی از دزدها برای نفوذ به فروشگاه شما اقدام به سوراخ کردن یا برش از طریق حرارت میکنند.
با نصب کرکره ضد سرقت بر روی درب ها یک حفاظ امنیتی قوی ایجاد میکنید ودیگر زمانی که در منزل یا محل کارتان حضور ندارید دغدغه سرقت نخواهید داشت.

 

نصب کرکره ضد سرقت:


اگر هنگام ساخت ساختمان تصمیم به نصب کرکره ضد سرقت داشتین باید حتما قبل از اینکه ساختمان تکمیل شود روی درب اصلی کرکره ضد سرقت نصب کنید که مرحله های امنیتی رعایت شود.
زمانی که موقع ساخت ساختمان اینکار را انجام دهید می توانید قوطی و ریل را در زیر نمای ساختمان تعبیه کنید چرا که اینکار موجب زیباتر شدن نمای درب ورودی می شود.
گاهی اوقات ساختمان سازان بعد از تمام کار تصمیم به نصب کرکره برقی میگیرند که دیگر بعد از پایان ساختمان سازی نمیتوان ریل و قوطی را زیر نما کار گذاشت که پیشنهاد ما به شما انتخاب راه اول می باشد.


مشخصات کرکره ضد سرقت:

*این کرکره ها توانایی مقاومت در برابر دمای +70 درجه سانتی گراد تا -25 درجه سانتی گراد را دارد.
*قفل کرکره ضد سرقت به صورت قرقره ای اما اتوماتیک می باشد.
*قابل نصب در ابعاد 5*6 متر می باشد.
*برای بالا بردن مقاومت کرکره ضد سرقت در تیغه های آن از مفتول فولادی استفاده می شود.
*تمامی کرکره های ضد سرقت که در ایران تولید می شوند البته در کارگاه های معتبر، دارای استاندارد bothe hild آلمان می باشد.
*برای محیط های باز و در جاهایی که در شرایط آب و هوایی که وزش باد شدیدی دارند از کرکره ضد سرقت رول گیتر استفاده می شود.

*موتورهای قابل استفاده در کرکره ضد سرقت موتور توبولار و ساید می باشد.

 

 


چرا کرکره ضد سرقت ؟

در کرکره ضد سرقت یک جا قفلی در انتها و ابتدای تیغه آخری قرار میگیرد که شما میتوانید با تهیه یک قفل امنیت درب را دو برابر کنید، یعنی زمانی که کرکره ضد سرقت را پایین می برید قفل را می بندید و در واقع با بستن قفل جریان برق قطع می شود و دیگر ریموت درب کار نمیکند.

 

همچنین شما میتوانید برای چند برابر کردن امنیت فروشگاهتان یک دوربین مدار بسته کرکره برقی نصب کنید که خیال خود را حسابی راحت کنید .

کرکره فولادی | کرکره فول پانچ | کرکره شفاف | کرکره سوراخ دار