فروشگاه پانچ ایران | بزرگترین تولید کننده کرکره فولادی در ایران


محور فعاليت "پانچ ایران "در سه حوزه قابل تفكيك است: 1. طراحی و اجرای دربهای اتوماتیک مسكوني،تجاري و صنعتي ، راهبند هاي ميله اي و هيدروليك و همچنین درب های اتوماتیک سريع السير ،سكشنال و دربهاي اتوماتيك بزرگ صنعتي 2. طراحی و اجرای کرکره فولادی سیستم های نظارت تصویری با دوربین مداربسته آنالوگ و تحت شبكه ، سيستم شبكه وايرلس و انتقال تصویر از راه دور، 3.طراحی و اجرای سیستم های کنترل تردد خودرویی مبتني بر سامانه تشخيص پلاك خودرو "بهبين" ماموریت **خلق فضایی امن و هوشمند با پیشرفته ترین تکنولوژی ها و خلاقانه ترین راه حل ها برای زندگی و کارمردم است** این شرکت با ارائه راه حل های خلاقانه و استفاده از برترین تکنولوژی های سیستم های حفاظتی نظارتی کرکره فولادی همواره به عنوان مجموعه ای خلاق درصنعت حفاظت الکترونیک شناخته می شود .

شرکت پانچ ایران با تکیه بر توان تخصصی و دانش روزکارشناسان خودوتجهیزات روز اروپایی اقدام به راه اندازی خط تولید تیغه هایی میکروپانچ نموده است . دربهای کرکره ای فولادی ضد سرقت پانچ ایران در دو نوع قوس دار ساده وفول پانچ با بیشترین تراکم ممکن در تعداد سوراخ ها تولید می شوند.

بعد از تحقیقات انجام شده توسط کارشناسان فنی این شرکت از نمونه های موجود در بازار مشخص شد که ضخامت کم ورق در این نوع تولیدات باعث بروز بسیاری از مشکلات شده که کار را برای همکاران نصاب ومصرف کننده نهایی مشکل می سازد از جمله این مشکلات حالت شکلاتی شدن رول کرکره بعد از جمع شدن کامل رول می باشد که این مشکل با استفاده از ورق گالوانیزه با ضخامت 1mm و سختی st12 در شرکت پانچ ایران رفع شده است .

کرکره فولادی | کرکره فول پانچ | کرکره شفاف | کرکره سوراخ دار