کرکره برقی ضد سرقت

کرکره ضد سرقت:

همانطور که می دانید کرکره برقی انواع مختلفی دارد که یکی از این انواع کرکره ضد سرقت می باشد که از تیغه های فولادی ساخته می شوند، به این دلیل به کرکره های ضد سرقت معروف شده اند که تیغه های فولادی بسیار مقاوم هستند در برابر ضربه ها و آسیب ها، و این تیغه ها روی درب اصلی نصب میشود.

متاسفانه این دیدگاه در ذهنیت عموم مردم جا افتاده است که همه کرکره های برقی ضد سرقت هستند اما شما می توانید با نصب کرکره های برقی ضد سرقت امنیت فروشگاه یا پارکینگ خود را چند برابر کنید و دیگر زمانی که در فروشگاه حضور ندارید نگران نباشید. با نصب این کرکره ها محافظت فروشگاه یا پارکینگ شما به میزان چشمگیری افزایش می یابد.

 

 

برتری کرکره برقی ضد سرقت به کرکره برقی معمولی چیست؟

در کرکره برقی ضد سرقت، یک جاقفلی در دو سمت تیغه ها قرار میگیرد که با قراردادن این جاقفلی و یک قفل، می توانید کرکره را با ریموت بالا و پایین ببرید و زمانی که کرکره را پایین آوردید و قفل را بزنید جریان برقی در مدار وجود ندارد و در واقع با بستن قفل جریان برق قطع می شود و ریموت کنترل دیگر کار نمیکند.

و زمانی که بخواهید کرکره را بالا ببرید قفل کرکره برقی را باید باز کنید و همین موقع برق در مدار فعال می شود و میتوانید با ریموت کرکره را بالا ببرید، پس با نصب کرکره برقی ضد سرقت امنیت مکان چندین برابر می شود.

یکی دیگر از راه های ایجاد محافظت در برابر سرقت مجهز کردن کرکره ها به چشمه های ضد سرقت مخصوص به جای آب ها فلزی است، ویژگی این سیستم این است که کرکره ها هنگام خاموش شدن به سمت پایین قفل میشوند چشمه های ضد سرقت فقط در کرکره ای غلتکی که توسط میل لنگ و یا درایو موتور کار میکنند قابل استفاده است.

معمولا مکان هایی که انبارها و خزانه های باارزشی هستند مثل بانک ها، طلافروشی ها،موزه ها و دیگر مکان های امنیتی برای بالا بردن امنیت مکان از کرکره برقی ضد سرقت استفاده میکنند.

مزیت کرکره برقی ضدسرقت:

بالا بردن امنیت

نصب آسان

عملکرد چراغ قوه مفید

قابل نصب بر روی هر درب

قابل شستشو بدون آسیب رسیدن به درب

قابلیت باز و بسته شدن درب در صورت قطعی برق

باعث زیبایی درب ورودی

دارای تنوع رنگی

 

 

 

 

 امنیت فروشگاه، پارکینگ، آپارتمان، محل کسب و کار خود را با پانچ ایران بالا ببرید، ما می توانیم با مشاوره دادن به شما جهت نصب درب مناسب برای ساختمانتان به شما کنیم پس برای کسب اطلاعات بیشتر و تماس با کارشناسان ما با شماره 09126362166 تماس بگیرید.

همه کرکره های تولیدی ما مجهز به چشمه از جنس استیل هستند که هنگام جمع شدن کرکره ها، بالا بردن آن ها دشوار می شوند.

کرکره فولادی | کرکره فول پانچ | کرکره شفاف | کرکره سوراخ دار