قیمت کرکره فولادی

 

قیمت کرکره فولادی به عوامل متعددی مثل نوع موتور مورد استفاده، نوع تیغه ها و اندازه و تعداد تیغه ها بستگی دارد و همچنین در نصب بعضی از کرکره برقی فولادی نیاز به تامین کننده برق است که زمان قطع شدن برق مورد نیاز است که این یکی از مواردی است که روی قیمت کرکره برقی فولادی اثر گذار است.

نوع موتور :

موتورهای مورد استفاده در پروژه های نصب کرکره برقی دو نوع هستند : موتور توبولار - موتور ساید - موتور سانترال

که موتورهای توبولار برای کرکره های سبک و کوچک استفاده می شوند که قیمت آن ها نسبت به نوع دیگر موتور کمتر است اما دارای برق اضطراری نیستند و این یکی از معایب این موتور ها است.

و موتورهای ساید نوع قوی تری از موتورهای کرکره برقی هستند که برای کرکره های سنگین و با وزن زیاد استفاده می شوند و همچنین دارای برق اضطراری هستند که هنگام قطعی برق نیز می توان آن را باز یا بسته کرد.

موتور های سانترال موتورهای گران قیمتی هستند و نصبشان پیچیده است. البته عمر طولانی‌تر و کیفیت بالایی دارند ولی در ایران کمتر استفاده می‌شوند.

نوع تیغه ها:

تیغه های آلومینیومی

تیغه های گالوانیزه

تیغه های شفاف

تیغه های آلومینیوم فابریک استاندارد

 

اندازه و تعداد تیغه ها:

یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده قیمت کرکره فولادی تعداد تیغه ها و همچنین اندازه آن ها می باشد که این برآیند یک کار تخصصی است که شما می توانید با تماس با کارشناسان ما در این زمینه و بازدید محل مورد نظر قیمت حدودی پروژه را تخمین بزنید.

قیمت تیغه های فولادیِ کرکره برقی نسبت به بقیه کرکره ها بالا است، اگر بودجه کمی برای انجام این کار دارید پیشنهاد ما به شما نصب جک درب پارکینگ می باشد چرا که قیمت آن نسبت به کرکره فولادی پایین تر است البته این نوع جک ها برای مجتمع های کوچک و اداری مناسب است برای در های پاساژ ها بهتر است از کرکره برقی فولادی را انتخاب کنید چرا که این انتخاب هوشمندانه امنیت پاساژ شما را تامین میکند اما برای انجام این کار حتما از کرکره های فولادی مرغوب استفاده کنید شاید هزینه سنگینی در بر داشته باشد اما رضایتی که بعد از استفاده طولانی خواهید داشت این هزینه را جبران خواهد کرد، کرکره های فولادی ارزان قیمت نمی توانند نیاز شما را پاسخگو باشند و به سرعت دچار خرابی و آسیب های فراوان می شوند.

کرکره فولادی | کرکره فول پانچ | کرکره شفاف | کرکره سوراخ دار