کرکره برقی فولادی

تیغه فولادی:

یکی از محصولات جدیدی که شرکت پانچ ایران به بازار ارائه نموده است کرکره فولادی می باشد که به صورت پانچ و ساده قابل تولید می باشد، نسل قبلی کرکره ها، کرکره های برقی گالوانیزه بودند که به دلیل زود خراب شدن آن ها ما تصمیم به تولید کرکره های فولادی و کرکره های آلومینیومی گرفتیم که با خرابی ناچیز در کمترین زمان جای کرکره های برقی گالوانیزه را گرفتند اما همچنان بعضی از فروشگاه ها کرکره گالوانیزه را به جای کرکره فولادی به شما میفروشند که شما باید با بررسی ظاهر و ویژگی های آن متوجه این موضوع شوید.

تیغه های فولادی به استحکام و طول عمری که دارند معروف هستند و همچنین از نظر ظاهر نسبت به کرکره های نسل قدیم جز زیباترین تیغه ها به حساب می آیند، این نوع کرکره ها دارای ویژگی های زیادی هستند که همین ویژگی ها باعث شده مورد استقبال زیادی قرار گیرند که در ادامه به بررسی این ویژگی ها پرداختیم پس با ما همراه باشید.

 

تیغه های کرکره برقی فولادی با رنگ های متنوع و متفاوتی تولید می شوند، میتوانید برای مطالعه درباره آن اینجا کلیک کنید.

 

ویژگی های تیغه های فولادی :

 

1-گالوانیزه

برای ساخت کرکره های فولادی از تکنولوژی گالوانیزاسیون استفاده می کنند که گالوانیزاسیون به نوعی از فلزات گفته می شود که با روکشی که از جنس ” روی ” مقاوم شده اندکه مقاومت و ماندگاری این نوع تیغه ها را چندین برابر میکند.

2-ضد ضربه

کرکره های فولادی ضد ضربه هستند و بر اثر ضربات مختلف دچار آسیب نمی شود زیرا مقاومت فلز فولاد بسیار بالا است.

3-ضد فرسایش

درب های ساختمان ها به دلیل قرار گرفتن در معرض نور خورشید، طوفان ها، آلودگی های هوا، بارندگی و ... فرسوده می شوند اما درب هایی که به وسیله کرکره های فولادی ساخته میشوند به دلیل خاصیت ضد فرسایش فولاد خیلی دیرتر از در های معمولی دچار فرسایش می شوند.

4-رنگ دائمی

یکی از ویژگی هایی که باعث حفظ زیبایی و مرغوبیت ظاهری کرکره های فولادی می شوند ثابت بودن رنگ آن هاست، چرا که گالوانیزه بودن این کرکره ها باعث میشود حتی در مدت زمان طولانی به هیچ عنوان رنگ خود را از دست ندهند.

5-ضد سرقت

در تولید کرکره های فولادی سعی برآن بوده که ضعف کرکره های آلومینیومی برطرف شود، کرکره های فولادی ضد سرقت هستند ولی کرکره های آلومینیومی را میتوان با فشار به پایین کرکره آن را به بالا برد و به داخل مغازه وارد شد اما شرکت پانچ ایران این ضعف را در کرکره های فولادی برطرف کرده است.

6-عمر بالا

عمر مفید کرکره های فولادی بیش از 20 سال می باشد که کارشناسان سن کرکره های فولادی را حداقل 30 سال تخمین زده اند و هرچه مراقبت از آن ها بیشتر باشد بیشتر عمر میکنند.

7-امنیت

درب های اتوماتیک که در ساخت آن ها از کرکره های فولادی استفاده شده است بالای سطح ایمنی را دارند زیرا این تیغه ها طوری طراحی شده اند که در صورت فشار وارد کردن تیغه ها در هم قفل شده و در بالا نمی رود.

8- عایق

کرکره های فولادی عایق هستند و عایق بودن آن ها باعث هدر نرفتن انرژی خواهد شد که در گذشت زمان باعث صرفه جویی در مصرف آن می شود.

 

برای کسب اطلاعات درباره قیمت کرکره فولادی کلیک کنید.

کرکره فولادی | کرکره فول پانچ | کرکره شفاف | کرکره سوراخ دار